همکاری در آموزش موسیقی

برای معرفی آشنایی شما با برگزاری آموزش‌ها و اید‌های آموزشی‌تان، توضیحاتی در زیر آورده شده که در حال گسترش می باشد.

  • برگزاری رویداد و آموزش خودتان
  • آموزش برنامه‌های سایت
  • نت نویسی و تنظیم نت
  • همکاری در فروش

برگزاری رویدادها و آموزش‌های خودتان

برنامه‌ها و آموزش‌های سایت در حال گسترش و اضافه شدن می باشد. شما می توانید خود و برنامه‌‎هایتان را معرفی نمایید. کارگاه‌ها، رویدادها و آموزش‌های خود را به صورت رایگان برگزار کنید و از امکانات سایت به رایگان استفاد نمایید. آموزش یا هر ایده‌ای که همیشه مایل بودید برگزار کنید، می تواند برای مثال به صورت کوتاه، یک کارگاه و یا یک دوره آموزشی باشد و یا به صورت رایگان و برای عموم. ما برای آماده‌سازی و برگزاری آن به شما کمک می کنیم و هیچ محدودیتی در تعداد و موضوع آموزشی (موسیقی) آن نیست. برنامه‌های شما در سایت معرفی، ثبت‌نام و برگزار می‌شود و در دسترس عموم خواهد بود. تمامی کلاس‌ها آنلاین می باشد و شما می توانید از هر کجا هستید آن را برگزار کنید.
چنانچه در آموزش آنلاین، برنامه و طرح درس تجربه ندارید ما همراه‌تان هستیم.
لطفا از لینک زیر اقدام نمایید و یا پیام خود را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت، کارها انجام شود.

در سایت یک صفحه‌ی اختصاصی با نام شما نیز ساخته می شود.

آموزش برنامه‌های سایت

چنانچه مایل هستید می توانید در برگزاری برنامه‌های آموزشی سایت همکاری نمایید. برنامه‌های درسی سایت آماده می باشد و کافی است شما با خلاقیت خود آن‌ها را دنبال نمایید.

نت نویسی و تنظیم نت

کیفیت و استانداردهای نویسی از اولویت ما می باشد و نیاز به تنظیم‌های جدید و نت‌هایی که موجود نیستند همیشه احساس می‌شود.
شما می توانید تنظیم‌های خود در سایت ارایه دهید و یا برای فروش بگذارید. نت‌های شما به صورت زیبا و استاندارد و با مشخصات کامل آماده می شوند.

همکاری در فروش

شما می توانید ما را در معرفی و تبلیغ برنامه‌ها یاری کنید و از هر خرید یا ثبت‌نام که شما معرف آن هستید درصد مشخص شده توسط سایت یا مدرس موسیقی را دریافت نمایید و در پنل خود آن را پیگیری و مشاهده نمایید.

اسکرول به بالا